WE SAVE LIVES! W Community Blood Center każdego dnia ratujemy życie. Szukamy osób, które chcą pomagać naszym społecznościom i być częścią naszej misji: Connecting Lives | Sharing Life.

Wspólnotowe Centrum Krwi jest zaangażowane we wspieranie naszych społeczności poprzez współpracę i pracę zespołową. Wszyscy jesteśmy integralną częścią zapewnienia lokalnym pacjentom dostępu do ratującej życie krwi i potrzebnych produktów krwiopochodnych.

Oferujemy szkolenia zawodowe dla wszystkich poziomów doświadczenia. Jeśli jesteś zainteresowany zostaniem flebotomistą lub masz wcześniejsze doświadczenie w flebotomii lub szkolenie, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie początkowe, zapewniamy dodatkowe wynagrodzenie bazowe oparte na zaawansowanych stopniach naukowych i/lub wcześniejszym lub odpowiednim doświadczeniu zawodowym, wraz z dodatkowymi możliwościami dla kandydatów do rozwoju w ramach naszej organizacji.

Pierwotne obowiązki zawodowe:

  • Wykonywanie zabiegów flebotomii i pobierania krwi pełnej
  • Prezentowanie wyjątkowej obsługi klienta dla naszych dawców
  • Wykonywanie przeglądu historii medycznej oraz pobieranie i rejestrowanie parametrów życiowych dawców
  • Prezentowanie pracy zespołowej, elastyczność i niezawodność
  • Przestrzeganie przepisów federalnych, stanowych, lokalnych i specyficznych dla firmy oraz praktyk bezpieczeństwa

Wymagania dotyczące pracy:

  • Wykształcenie średnie lub równoważne wymagane
  • Doświadczenie w pracy w szpitalu, laboratorium lub innym regulowanym środowisku jest plusem
  • Możliwość pracy wieczorami, weekendy i święta
  • Możliwość podnoszenia ciężarów do 50 funtów
  • Ważne prawo jazdy i dowód ubezpieczenia oraz niezawodny transport jest wymagany

Wyślij swoją aplikację już dziś: https://secure.entertimeonline.com/ta/8026.careers?ApplyToJob=352494347

The Community Blood Center
4406 W. Spencer St.
Appleton, WI 54914
www.communityblood.org
www.facebook.com/cbloodcenter

Community Blood Center, Inc. is an Equal Opportunity Employer M/F/Disability/Veteran

Wymagane jest posiadanie dokumentów potwierdzających tożsamość.