ÉLETEKET MENTÜNK! A Közösségi Vérközpontban minden nap életeket mentünk. Olyan személyeket keresünk, akiket hajt, hogy segítsenek közösségeinknek és részesei legyenek küldetésünknek: Életeket összekötni | Életet megosztani.

A Közösségi Vérközpont elkötelezetten támogatja közösségeinket az együttműködés és a csapatmunka révén. Mindannyian szerves részét képezzük annak, hogy a helyi betegek hozzáférjenek a szükséges életmentő vérhez és vérkészítményekhez.

Munkahelyi képzést kínálunk minden szintű tapasztalatnak. Ha szeretne flebotomista lenni, vagy rendelkezik korábbi flebotomiai tapasztalattal vagy képzéssel, versenyképes kezdőbért kínálunk, további kezdő alapbért biztosítunk felsőfokú végzettség és/vagy korábbi vagy releváns munkatapasztalat alapján, valamint további lehetőségeket a jelöltek számára, hogy szervezetünkben fejlődjenek.

Főbb munkaköri feladatok:

  • Flebotómia és teljes vérvétel végzése
  • Kivételes ügyfélszolgálat tanúsítása donoraink felé
  • A kórtörténet áttekintése, valamint a donorok életjeleinek felvétele és rögzítése
  • Csapatmunka tanúsítása, rugalmasságot és megbízhatóságot
  • Tartsák be a szövetségi, állami, helyi és vállalatspecifikus előírásokat és biztonsági gyakorlatokat

Munkaköri követelmények:

  • Magas iskolai végzettség vagy azzal egyenértékű végzettség szükséges
  • Kórházi, laboratóriumi vagy más szabályozott környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Képes az esti munkavégzésre, hétvégén és ünnepnapokon
  • Képesség akár 50 font megemelésére
  • Elvárás az érvényes jogosítvány és a biztosítás igazolása, valamint megbízható közlekedés

Szólítson még ma: https://secure.entertimeonline.com/ta/8026.careers?ApplyToJob=352494347

The Community Blood Center
4406 W. Spencer St.
Appleton, WI 54914
www.communityblood.org
www.facebook.com/cbloodcenter

Community Blood Center, Inc. is an Equal Opportunity Employer M/F/Disability/Veteran